Şu XC60 ı alsak başımıza bir şey gelir mi?

www.sahibinden.com

Hasar kaydi var sunrooftan diyor orayi tam anlamadim. Oradan su alıyorsa nasil hasar kaydi yazdırılabiliyor ki bir kaza bela olmadan?

Bir de yılına göre 80bin km düşük geldi ama içi temiz duruyor guvenelim mi?

Son olarak, çok sorun çıkarır mı, bütce ucu ucuna denk gelecek, bakım kısmı bizi yorar mı honda civic ten sonra :)

Ucu ucuna bütçeyle volvo alınmaz. Bakım masrafını düşünüyorsanız yine volvo alınmaz. Uzak durun ağır hasar başınıza bela olur.

  • mirty  (29.07.23 23:40:42)
bu arabanın sizi üzmeme ihtimali binde bir. o kadar ihtimal kazı kazanda da var.

  • tukenmez adam  (30.07.23 01:21:59)
Bu araba alınmaz hocam.

  • useless  (30.07.23 02:24:42)
volvo araç pişmanlıktır diye ekşisözlükte başlık var. okuyun ve ibret alın lütfen.

  • mimikikili  (30.07.23 06:07:31)
Abi ben seni duyuruyu hatırlıyorum; insanlarin ilgisini çekecek araba ariyordun.
Yanlış hatırlamıyorsam eşin de doktordu. Yani anladığım insanlarin "zengin lan bu" diyeceği ama zengin olmayan lüks araç arıyorsun.
Bunun riski masraflarina harcayacağın para. Eğer elinde buna yetecek para yoksa çok riskli.
Illa böyle araba bakacağım diyorsan japonlardan bakmaya çalış.
  • logisticsmanager  (30.07.23 10:30:05)
1. Ağır hasarlı
2. Bakım-onarıma yedek bütçe yok
3. Su almış (sel vb) araçtan uzak durun derler.
Sakın alma hocam.
Volvo'yu sanayide 750-800'e tamir ettiremizsin.
  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (30.07.23 10:59:17)
Honda sahibi adam bi tek aku degistirmeyi bilir. Bunu alirsaniz sanayi exper'i olup cikarsiniz :)

  • brkylmz  (30.07.23 15:47:39)