Revolut Turkiye'de calisiyor mu?

Spesifik olarak apple pay ile. Turkiye'de yasayan biri yurtdisinda yasayan birinin hesabina baglanip karti apple pay'e ekleyip Turkiye'de kullanabilir mi?

Muhtemelen çalışır. Apple Pay'deki problem Türk banka kartlarını ekleyemiyor olmak.
Türkiye'de olduğum süre zarfında Apple Pay'e kayıtlı olan Revolut kartımı kullanabiliyorum (Apple'da Türkiye adresim kayıtlı)

  • nededigimibiliyomuyum  (25.07.23 13:28:34)
evet.

ama yakın saatlerde hem tr'de market hem olduğun ülkede alışverişler yaparsan dolandırıcılık uyarıları, hesabı geçici kilitlemeler gibi şeyleri sıkça görmen olası. yüksek oranda günlük kullanıma dönüşürse hesap da kapatılabilir
  • avatar is back  (25.07.23 14:00:07)
Evet kullanılıyor ancak arada pos cihazından kaynaklı olarak ödeme yapılmıyor. Sadece apple pay'e güvenilip yola çıkılmaz.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (25.07.23 15:54:35)