[]

şu kutuyu toptan nasıl bulabilirim

Şu ürünü ucuz yollu toptan nasıl temin edebilirim, nerede kime yaptırabilirim. ahşap görünümlü plastik fotoğraf çerçevesi ama toptan nasıl temin edilebilir.

bulduğum tam istediğim örnek:

www.evidea.com

www.evidea.com

tam olarak bundan ihtiyacım var. en uygun toptan nasıl elde edilebilir.

 
Google'a "İstoç çerçeveciler" ya da "toptan çerçeve" yazıp çıkan firmaları tek tek arayacaksınız ya da yerlerine gideceksiniz.


  • inawen  (25.07.23 01:08:01) 
yurtdışından 1$ altında fiyatlara 1000-2000 tane alabilirsin.

Alibaba'dan alışveriş olarak google araması yaparsan yöntemleri bulabilirsin. alibaba toptan satış sitesidir. Aliexpress ten farklıdır

ibb.co
  • janavarorion  (25.07.23 04:51:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.