Su arıtma tesisi kokar mı?

Burhaniye de bir su arıtma tesisi var yanında zeytinlik var. 100 metre yakınında 3 dönüm.

Koku rahatsız eder mi? Bağ Evi yapılsa içinde durulur mu

Hem de felaket kokuyor. Ben Küçükkuyu'dakinin yakınından geçmiştim. Kötü kouyor.

  • old possum  (24.07.23 18:54:51)
Ne yazık ki çok kötü kokuyor. Oturamazsınız.

  • kullanıcıadımbuolsun  (24.07.23 18:57:58)
su arıtmayı bilmiyorum fakat etrafta olmaması gereken iki yapı daha var

birincisi zeytin bölgesi olduğu için zeytinyağı üretimi atölyesi, burası en fazla 2 ay kokar ekim kasım gibi zeytin mevsimi geldiğinde fakat buruk bir kokusu var

ikincisi de mandıra, küçük işletmeler olsa da çevresine kötü koku yayar
  • freebird5406_2  (24.07.23 18:58:46)
Rüzgar çoğunlukla su arıtma tesisi tarafından, yapılacak evin olduğu istikamete doğru eserse doğrusu yaz aylarında büyük koku sorunu olabilir. Bu koku da genelde dayanılmaz ve oldukça ağır bir özellikte.
Tesisin tam olarak türünü ve işletilirken çevresi için alınacak önlemleri yetkililere ve yine arazinizr yakın olan ev sahiplerine de rahatsızlıklarının olup olmadığını bir danışın.

  • diyecevaplandı  (24.07.23 19:00:39)
ibb baltalimanı'na yeni bir su arıtma tesisi yapmış, yanından geçerken leş gibi kokuyor. Olan orada oturanlara olmuş.

  • prole  (25.07.23 08:13:40)
antalya sarısuda ev kiralamadım akşamları camları kapatmazsan lağım gibi kokuyor.

  • mikahakkinen  (25.07.23 11:20:24)
İzmir'de var, bisiklet yolu geçiyor önünden feci kokuyor, çevresi de bataklık zaten sinekler falan da var, düşman başına

  • hasmetizm  (25.07.23 14:26:16)
aritmanin kokmama olasiligi yok, dogaya aykiri..
aritma ve copluk yakininda oturulmaz.

  • cooperr  (25.07.23 17:19:11)