Koltuklarınızı nasıl kullanıyorsunuz?

Örtülü mü örtüsüz mu. Epey para verip bir koltuk aldım olduğu gibi mi kullanmaliyim yoksa örtü bir şey mi geçirmeliyim. Minderlerin kılıfları yikanabiliyor. Birkaç haftadır bakıyorum çok kirleniyor örtüsüz. Evde hayvan da var, tırmalamiyor ama tüyleri çok topluyor koltuk.

ben ortulu kullaniyorum ama benim koltuk eski oldugu icin. ortu daha guzel.

kilif yikaniyorsa, tirmalama olmuyorsa ortusuz kullanin.

tuyler icin soyle basit seyler cok is goruyor. www.trendyol.com
  • supergirl  (23.07.23 14:24:42)
üzerine yazın pike, kışın polar battaniye sererim

  • freebird5406_2  (23.07.23 14:31:05)
örtülü. kedi var. tüyü var.

  • unalub  (23.07.23 14:35:28)
örtülü kullanıyorum koltuğu temizlemek zor diye.
ama örtülü kullanınca da koltuğun tasarımının kumaşının önemi kalmıyor

  • jelly bear  (23.07.23 14:44:53)
Koltuğu aldığım yerde rica etmiştim koltuğun kumaşından satmışlardı, örtüyü ondan yaptırdım. Çok memnunum...

Bundan önce sadece yaz aylarında ter vs. miktarı çok arttığı için örtülü, kışın örtüsüz kullanıyordum.
  • akhenaten  (23.07.23 14:55:35)
Yazın örtülü - çünkü ter, özellikle misafir gelip gittiğinde örtüyü yıkayınca daha iyi hissediyorum.
Kışın örtüsüz.

  • kobuzchu kiz  (23.07.23 14:58:17)
aslında örtüsüz ama çok çıplak terliyken falan mutlaka bi çarşaf örtü seriyorum döşeme kumaşlarından hoşlanmadığım için. bana kalsa halıya falan da örtü sererim ama köylü damgası yiyorum neyasımki

  • mess  (23.07.23 14:59:33)
Koltugum cok yeni, kedim var. ortusuz kullaniyorum. Ortuyle rahat etmiyorum. Evimde rahat etmek istiyorum, bunun icin calisip kazaniyorum, ortu mortu ugrasamam valla sjsjsj

  • mor oje  (23.07.23 15:06:52)
Örtülü kullanıyorum. Evde kedi var ve örtüyü makineye atıp yıkamak çok pratik oluyor.

  • peki madem  (23.07.23 15:55:00)
hiçbir kuvvet bana örtü kullandıramaz.
kedim olduğu için tırmalamasın diye sık dokulu kadife aldım koltuğu. tırmalamıyor ama koltuklar kahverengi olduğu için oturduğunda tüy oluyor ama sıkı dokunduğu için içeri giremiyor tüyler, süpürgeyle ya da yapışkan ruloyla alıyorum hemen.

  • marla is in my head  (23.07.23 16:50:48)
Modelini, rengini beğenip aldığımız koltuğu örtmek estetik gelmiyor. Kirlenirse yıkatılır/kılıf değiştirilir.

  • ruhen hastayim ben  (23.07.23 17:17:34)