ankara kardiyoloji doktor tavsiyesi

merhabalar herkese. ankara içi kardiyoloji alanında önerebileceğiniz özel muayenehanesi olan bir doktor tavsiyeniz var mıdır? tansiyon ve yüksek kolesterolden kaynaklı bir takım problemler için.

Belirttiğin rahatsızlıklar çok spesifik şeyler değil ki özel doktor gerektirsin. Damarlarda tespit edilmiş plak yok ise kolesterol için şekeri bırak, spora başla. Plak varsa kolesterol ilacı kullan. Bunu her doktor söyler.

Tansiyon için dahiliyeye gittin mi? Tansiyon yüksekliğinin kardiyolojik sebeple olma ihtimali hayli düşüktür. Kardiyolojik sebeple olduğu kesinleştiyse bile bunun için de özel bir kardiyolog aramaya pek gerek yok.

Sakin olun bence.
  • Mirket  (23.07.23 01:38:47)
illa özel muayenehane istiyorsan onu bilmiyorum ama genel olarak tunus liv hospital'in kardiyologlarından memnun kaldık ben ve annem. ben genel bir durum için annem de hipertansiyon için gitmişti. isimlerini şu an hatırlamıyorum ama doçentti ikisi de (çok önemliyse isimlerine bakarım istersen). bilgilerini ölçmek doktorluk eğitimi olmayan birinin pek yapabileceği şey değil ama ilgileri alakaları iletişimleri gayet iyiydi.

doktor konusunda seçiciyimdir açıkçası bazısı eğer ölmek üzereyken gitmediysen yanına direkt başından savmaya uğraşıyor, doğru düzgün ilgilenmiyor benim gittiğim gayet iyiydi bu açıdan. annem de zaten ciddi bir hipertansiyonla gitmişti ama onun doktoru da ekstra bir alaka gösterdi çoğu doktorun yapmayacağı şekilde yardımcı oldu sağolsun.
  • semaforo de medianoche  (23.07.23 02:01:39 ~ 02:05:23)