telefon karşılaştırma

Merhaba, poco f5 pro ve xıaomi 12T pro arasında kaldım. batarya, görüntü ve oyun performansı poco f5 pro'da daha iyi ancak kamera olarak baktığımda xiaomi 12t daha iyi kamera gözüküyor. gerçi ben xiaomi'nin abartı olarak söylediği 200 megapiksele bakmıyorum ama yine de bu kadar net bir ayrım var mı? bilenler varsa yorum yapabilir mi? kamera konusu da benim için çok önemli.

Bu arada telefonların fiyatları türkiye’de bazen farklı olabiliyor ama yurtdısından almayı düşünüyorum. Benim için önemli olan ısınma, kasma sorunu olmasın, kamerası iyi olsun ve batarya performansı.

Hocam ikiside aynı telefon ekran işlemci batarya vs günlük kullanımda hiç fark hissetmezsin hangisi ucuzsa hangisinin tipini beğendiysen onu al

www.gsmarena.com

Ben olsam xiaomi olanı alırdım samsungdan niye vazgeçtin
  • freebird5406_2  (21.07.23 12:22:12 ~ 12:22:38)
@freebird5406_2 merhaba, açıkçası o telefonda pasaport falan gerekli. yurtdışından alacağım. dediğim gibi iki telefon arasında kaldım :)
pocoyu beğendim ama sanki kamerası iyi değil diğerine göre. elime de almadığım için yorum yapamıyorum. bugün bakarım.

  • atina  (21.07.23 12:31:54)
Hocam sanki xiaomi nin ekran parlaklığı canlı renkleri biraz daha iyi , fotoğraflarda da poco daha doğal çekerken xiaomi satürasyonu ve keskinliği artırıyor, videonun ilerisinde foto karşılaştırmaları var

youtu.be
  • freebird5406_2  (21.07.23 12:38:10 ~ 12:42:22)
@freebird5406_2 gece çekimi, zoom layı falan önemli. sanırım telefonu elime almadan ya da bir yerlerde kurcalamadan anlayamam.

  • atina  (21.07.23 13:43:18)