[]

Omuz yırtığı

Merhaba annemde orta düzeyde omuz yırtığı olduğunu söyledi doktor ve ameliyat önerdi. İstanbul'da bu alanda iyi bir doktorun daha görüşünü almak istiyoruz. Öneriniz olur mu? Daha önce bu durumu yaşayan var mı?
 
Omuz yırtığı dediğin sanırım rotator cuff yırtığı, ben sana klasik ortopedi doktoru yerine bi spor hekimi önereyim Tolga Saka'ya git en son Bezmialem'deydi bu işin ithalatını ihracatını yeri geliyor imalatını yapan biri kendisi.


  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (19.07.23 22:14:46) 
Omuz yırtığı dediğin Rotator cuff sendromu mu?

Eğer öyle ise iyi bir FTR uzmanı ara. İzmir için önerim olurdu ama İstanbul'u bilmiyorum.

Ameliyat çok ağrılı uzun bir süreç. Fizik tedavi ile yapılabilir bir şey var mıdır konusunu araştırın derim.

Ayrıca bu süreçte kısıtlılık olmayan bölgede kolunu kullanmaya devam etsin. Ev ödevi egzersizler verdilerse kesinlikle ihmal etmesin. Ama asla kısıtlılık olan bölgede zorlamasın.
  • Mirket  (19.07.23 22:17:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.