pencereye kedi balkon ağı

selamlar.
4. kattaki evimin pencerelerindeki sineklikler ufacık ittirmeyle açılabiliyor. haliyle kedi için baya tehlikeli.
şu ağdan alıp içeriden sağlamca gersem kurtarır gibi. kullanan varsa nasıldır bu ağlar? www.hepsiburada.com

ağın özelliklerini göremedim (ya da ben bulamadım) ama bizim kedi bütün ip ağları açtı bu zamana kadar. hatta kafasını ittire ittire içinden geçiyordu.
küçük gözenekli tel taktırdık sorun ortadan kalktı. o yüzden eğer ip'se tavsiye etmiyorum.

  • artci sarsinti  (19.07.23 13:50:24)
Bundan yapmıştım ben ittirerek kenarından çıkıyor bizimki malesef. Çok sık kanca vidalayarak filan belki halledilir ama bence tel daha iyi. Tel ittirince açılıyor diye japon yapıştırıcısıyla dolaplar için kullanılan çocuk kilidi taktım ben sinekliklere, o da işe yarıyor.

  • asbeila  (19.07.23 17:24:49)
çok sağlam (kalın makreme ipi gibi düşünün) ipten örülmüş ağ ve sağlam dübele takılmış kanca olmadıktan sonra balkonda çok anlamı yok. Bu şekilde yaptıran arkadaşım var ben koşup atlasam beni tutar gibi geliyor. Pencere için güzel çözümler var da balkon ancak bu şekilde.

  • hedep  (20.07.23 02:20:01)
Winblock araştırın, sahibiyle tanışmıştım %80 ihracat çalışıyorlar, çocuk ve pet için ürünleri var, metal ağlı hepsi. tamamen kendi arge'leriyle geliştirmişler kaliteli bir firma.

www.winblock.store
  • engelbert humperdinck  (20.07.23 02:30:53 ~ 02:31:16)
merhaba, file iple daha ucuza mal olabilir. youtubeda bir ton videolar var, çoğu kişi kümes teli ilede yapıyor. önemli olan kedi yaramazsa kafasının geçmeyeceği gibi olmalı özellikle ip filede 4cmden küçük aralıklı file alıp çıtaya sabitleyecek cama takın.
eğer pimapene sabitlicem derseniz bir matkap ve kanca (çengel vida gibi) ile camın etrafına 10 tane kanca vidalayıp fileyi bu kancalara geçirebilirsiniz, instagramda yapan hesaplardan görsel yardım alabilirsin.

kendin çok pratik yaparsın filecilere para kaptırma.
ve lütfen tüm açtığınız tüm camlara yapın
  • eja  (20.07.23 15:51:20 ~ 15:52:03)