[]

sancaktepe nasıldır?

Yaşı büyük bir akrabamıza ev alacağız, bütçe 1,4 civarı. İstanbul'da ancak buralara yetiyor bütçesi. Site içi güzel görünen yeni bir proje bulduk ama iyi bir tercih midir sancaktepe? Nakit verecek direkt, emekli olduğu için kredi çekip ödeme şansı yok o yüzden 1.4 net max bütçe.

Ya da bu bütçeye önerilecek başka bölge varsa o da olur.


 
çekmeköy'de de bulablirsiniz bence bu fiyata


  • regina phalange  (17.07.23 21:26:50) 
4 yıldır oturuyorum.
oldukça büyük ve demografik yapısı güzel bir sitedeyim.
ekmek ve market dışında dışarı çıkmadım burada.

site içi güzel olabilir ancak sitenin dışı yangın yeri. bunun bilincinde olun alırken.
  • teritori  (18.07.23 08:58:54) 
az çok tahmin ediyorum @territori

Bu bütçelere galiba gidilebilecek en iyi seçenek diye anladım.

Zemin sağlam diyorlar, yeni siteler güzel, bir de birkaç seneye şehir o yöne büyür gibi duruyor. Teşekkürler.
  • anten  (18.07.23 10:49:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.