[]

avrupa kültür ve turizm uzmanlarına bir soru

ağustos ortasından itibaren 24 eylüle kadar, iki günü işle meşgul olmak üzere toplamda 9 günlük avrupa kültür gezisi yapma fırsatınız olsa, hangi tarihte nereye, neden giderdiniz?
örneğin bu tarih aralığında bir yerde keyifli bir festival vardır, bi yerde muhteşem bir doğa olayı vardır, bi yerde bağ bozumu veya hasat şenliği vardır, özetle tam bizim tarih aralığına denk gelen ama şimdi olmazsa bi daha zor denk gelir gibi kaçırılmayacak bir şey.
mesela belgrad'da her sene ağustos ortası olan bira festivali ve sokak yemeği festivali bu sene haziranda olmuş bitmiş, onları kaçırdık.
deniz-kum-güneş olmasa da olur, back packer tarzı, hostel ağırlıklı, kültür turizmi yoğun bir tatil istiyoruz.
kazanana oradan magnet hediye :)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.