galatasaray yeni sezon forması niye eksik?

gs store'daki forma
www.gsstore.org

neden sponsor vs hiçbir şey yok? geçen sezonun formasında sponsor vardı. bu sezonki sponsorlar da belli oldu halbuki. böyle çok tişört gibi. düzelecek mi yoksa bütün sezon formalar böyle mi satılacak?

bir sonraki sezon formaları 6 ay önceden hazırlanır. eğer gelecek sezonun sponsoru belli değilse, o formalar sponsorsuz üretilir. galatasaray'ın gögüs sponsoru sixt'ti ama sözleşmesi bitiyordu. gelecek sezonun sponsoru belli olmadığı için öyle üretilmiş. sixt sponsorluğa uzattı. yakında store'larda sponsorlu formalar satılmaya başlanır.

eskiden bu ne ya her yerde marka adı yazıyor market gibi. şu formaları sponsorsuz üretin kardeşim diyen çok insan vardı. ülker yazısını ütüyle sökmeye calısanlar vs.

şimdi insanlar dümdüz güzelim formayı beğenmiyor. git store'a reklam baskısı isim baskısı yapın de yaparlar. sixt tunç holding vs markasını tanıtırsın işte.
  • koela  (14.07.23 09:43:02)