Fifa 23 spikerin kullandığı laflar

Fifa 23'te spikerin kullandığı cümlelerin bir listesi var mı?

Böyle bir liste yoksa bile korner atılırken "huukenıpakıc" gibi bir şey diyor. Kesinlikle anlamıyorum veya bir şeye benzetemiyorum bu lafı.

Ne diyor?

edit: şurada duyabilirsiniz: youtu.be

"Who would expect this?" gibi birşey diyordu sanırım.

  • nerobianco  (10.07.23 19:24:41)
sesi kaydedip paylaşırsan daha kolay bulunur sanki.

  • bohr atom modeli  (10.07.23 22:48:48)
Her sefer söylemiyor ki, söyleyeceği zamanı denk getirip kaydetmek epey zor. Ama deneyeceğim.

  • kibritsuyu  (10.07.23 22:50:17)
bakınız şurada diyor: youtu.be

  • kibritsuyu  (10.07.23 23:34:38)
"oh can they peck out?" diye anladım. peck out söküp alma, rakipten çıkarma diye bir anlam taşıyor olabilir.

  • bohr atom modeli  (11.07.23 00:17:46)
"Who can they pick out?" diyor bence. Köşe vuruşunu kalabalığın ortasına açınca "açılan orta kimi bulacak/ortayı açan ceza sahasında kimi bulacak?" gibi bir anlam.

  • nawar  (11.07.23 03:03:52)
nawar +1
cevabı görmeden ben de böyle anladım. Sonra baktım nawar yazmış.

  • burfak  (11.07.23 09:52:00)