saçma sapan numaralar sizi de arıyor mu?

whatsapp'tan +91'li numara 2 defa aradı. öncesinde de +1(734) ve +1(743)lü numaralar whatsapptan merhaba yazmıştı. görüldüye bile çevirmeden engelliyorum.

bizim kişisel bilgileri yine satmışlar

evet dün de beni aradılar. engelle geç. yine bilgiler sızdı diyolardı 2 hafta önce ondan sanırım

  • nolmus yani  (10.07.23 17:45:59)
evet 3 kere arandım. birinde hande erçel'in fotosu vardı:)

  • nothing in my way  (10.07.23 18:18:26)
Evet arıyorlar son günlerde Neyse ki telefon spam uyarısı veriyor.

Bizim bilgileri satmaktan çok bir çok sitenşn hacklenmesi ve veritabanlarının paylaşımı söz konusu yabancı sitelerde.
  • diyecevaplandı  (10.07.23 18:33:32)
Yurtdışından sizi arayacak mesaj atacak bir eşiniz dostunuz yoksa %99.99 dolandırıcı herkesi arıyorlar herkese whatsappdan mesaj atıyorlar dikkate almayın engelleyin geçin.

  • solo  (10.07.23 23:00:58)
Evet, geçenlerde tırsıp duyurusunu açmıştım hatta. Sonra gördüm ki bu aralar herkese olan bi şeymiş.

Arıyorlar, msj atıyorlar falan engelleyip geçiyorum.
  • invictae  (10.07.23 23:49:20)
Çaldırıp kapatıyorlar. Whatsapptan yazıyorlar. "Xx firmasının işe alım müdürüyüm" şeklinde link vererek whatsappta yazıyorlar. Hepsini spam yapıp engelliyorum ama numaralar kapanmamış.

  • sevilen progressive türkücü  (10.07.23 23:58:52)