[]

Yds için hazırlık

İş dışı zamanlarda akındil kitaplarını aldım onlarla çalışıyorum onda sorunum yok pek.
Bazı günler İşteyken 1-2 saat boşluk olabiliyor fakat kitap götürüp çalışamam ayrıca youtube benzeri sitelere erişim yasağı var ve ses açamam.

Sanırım udemy çalışıyor ama altyazılı filan olması lazım eğitimin.
Bu vaziyette önerebileceğiniz site-uygulama var mıdır ?
Biraz biraz işteyken de çalışayım ki iş sonrası devam edeyim boş kalmayım istiyorum.
Hem ingilizcesi hem türkçesi olan haber, hikaye filanda olur özellikle altyazı varsa videoda olur.

 
telefonda anki ile kelime çalışabilirsin ve yds app'leri indirip paragraf soruları çözebilirsin.


  • carisch  (09.07.23 02:51:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.