Kalın bacaklilar için pantalon

Şimdi spor yaptığım için masallahlik bacaklarim var. Pantalonlarin belleri rahatken, bolken bacaklardan sigmaz ya da tam olur.

Bu sebepten Pantalona para vermem. Ucuz alip iki yıl giyip atıyorum çünkü sürekli ayni yerden gidiyorlar.

Simdi ya gene aynisini yapacagim ya da varsa kaliteli bir şey alacağım.
Buna uyacak pantalon var mi (slim fit olmamali tabi) yoksa gene ucuz polo assn vs tarzi seylere mi gideyim?

Ağdan patlıyor sanırım. Benim de bacaklar spordan kalınlaşınca bacaklar birbirine sürtmekten birkaç ayda pantolonları patlattım. Buna dayanacak kot olduğunu sanmıyorum. Ben hiç yapmadım ama birisi eski duyurularda şunu önermişti. Daha pantolon hiç giyilmeden terzide ağına içten parça diktiriyorsun. Yıpransa da patlamıyor. Tabi dikiş izleri belli olmasın diye hep siyah pantolona yaptırıyormuş bunu

  • Unde bach canim  (08.07.23 19:28:52)
Evet sürtünme ile gidiyor hep. O yüzden para yatiramiyorum hiç çünkü çok güzel pantalonlar o güzel atlara binip gidiyorlar hep.

  • logisticsmanager  (08.07.23 19:46:07)
uniqlo yasadigin yerde varsa.

  • hot potato  (08.07.23 20:58:56 ~ 20:59:09)
chino model bakın.

  • lamentoftheperishingroses  (08.07.23 22:28:59)
@hot potato; abi uniqlo bana sanki tam cılız erkek markası gibi geliyor =d ondan hiç bakmadım.
@lamento; chinoda olmaz mi bu?

  • logisticsmanager  (08.07.23 23:17:51)
chinoların yapışmayan, daha bol bir kesimi var, kumaş pantın pamuklusu gibi ondan dedim.

  • lamentoftheperishingroses  (17.07.23 23:12:24)