[]

KZ ZSN Pro'yu geçecek kulaklık tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. 3 senedir kullandığım KZ ZSN Pro kulaklığımı yükseltmek istiyorum. Bugün keyfine teknosa'ya gittim, orada duran kablolu ve kablosuz sennheiser, marshall, philips, sony kafa üstü kulaklıkları denedim, benim KZ'nin yanından bile geçemeyecek kadar dandiklerdi ne yazık ki. Basslar yok, tizler zayıf, volume düşük. Böyle uçuk bir fiyatı olmayacak (max 2500, 3000) ve zsn pro'yu yükseltmek için alınabilecek bir kulaklık tavsiyeniz var mıdır acaba? Kulak içi tercihimdir ama kafa üstü de olur. Çok sorunlu olduğu için bluetooth kulaklıktan vazgeçtim gibi.
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.