Trafik polisi çevirmesi ve ceza ?

Dün sehirler arası yolda giderken benimle beraber 3 araci durdurdu elindeki tablete plakamı girdi sonra ehliyetimi istedi hayirlı yolculuklar diyip gonderdi. Tabi bu sira yanimizdan arabalar geçmeye devam etti :) işlek bir yol da degildi

E devletten bakiyorum hala ceza yok. Araç ve ehliyet kontrolu ku yoksa radar mı emin olamadım.

ceza için çevirmemiştir, belli renk ve modelde arabaları durduruyor olabilirler. rutin kontrol olabilir.

  • liberal  (07.07.23 09:58:40)
rutin kontrol o ceza yazsa anlardın.

  • jelly bear  (07.07.23 10:10:08)
ceza kesse söyler, rutin kontroldür.

  • mikahakkinen  (07.07.23 10:30:04)
Kontrol çevirmesi. Aynı akşam 3 kere durduruldum ve hepsinde aynı anlattığınız senaryo oldu.

Arka arkaya üç aracı durdurup bırakıyorlar, sonra bir üç araç daha vs.
  • burfak  (07.07.23 10:33:34)
Rutin araç sürücü kontrolü. Kesin bilgi:)
ceza yazdığında beyan etmek zorunda. arkandan nanik yapıp cezayı gönderemiyor durdurup belge alınca.

  • erty_ksk  (07.07.23 11:18:43)
Rutin kontrol o . Cirkinsin demekki, arabanda ofsayt bir model. (Şaka bu arada)

  • primetime  (07.07.23 13:26:57)
Plakayı girince araca ait bütün kayıtlar çıkıyor. Trafik sigortan varsa muayene tarihin dolmamışsa, aranma kaydı olan bir araç değilse devam diyorlar.

  • iwasbornonamountainside  (07.07.23 13:50:43)