playstation 5 fifa 23 sorusu

daha önce konsol/bilgisayar oyunu tecrübem pek yok, o yüzden merak ediyorum.

fifa 23 takım kadroları ile ilgili güncelleme alacak mı? yani yeni transferler, takım değişiklikleri vs bir güncelleme ile oyuna işlenecek mi? mesela arda güler'i fenerbahçe'de değil de real madrid'de görecek miyiz?

yoksa bunun için fifa 24 çıkınca onu mu almak lazım?

23te güncellenmeyecek

  • birmilyonunvarmi  (07.07.23 11:49:43)
yeni sezon için yapılan transferler fifa'da olmuyor.
sezon başı ve ortasındaki transferler genelde güncelleniyor ve ekleniyor.
hatta fut'ta, eski ve yeni takımdaki halleri bile olabiliyor kart olarak.

dolayısıyıla yeni oyuunu alacaksınız.
o oyunun adı da fifa 24 olmayacak, isim anlaşmaları bitti.

"Fifa: Ea Sports Fc" yeni oyunun ismi.

Fifa organizasyonu da 2025'te bir oyun yaptıracakmış yeni.
Ayrıca 2024'te yeni futbol oyunu "UFL" de geliyor.
  • la traviata  (07.07.23 13:23:59)