Yetişkin olarak pişik olmak.

Pişik olmak normal şartlarda altında kısa vadede problem olmazdı kısa vadede bir çözüm bulurnurdu. ama gün itibariyle yurtdışında Belgrad'dayım. Tem enin değilim pişik olduğumdan ama tedbirlik davranmak istiyorum. Normal bir eczaneye gidip, bana bir pişik kremi versene desem ne olur?

Hiçbir şey olmaz, alabilirsiniz. Yakında eczane yoksa Lilly’ye de bakabilirsiniz. Ben 2-3 markanın kremini gördüm orada da.

  • irene  (06.07.23 23:49:01)
Sana bir pişik kremi verir.

  • primetime  (07.07.23 00:07:34)
pişik kremi alın kesinlikle. ek olarak herhangi bir duş jeli veya sabunla yıkanmayın, bir süre sadece su ile yıkanmanızı tavsiye ederim. bazılarının bölgeyi ekstra tahriş edebilme ihtmalleri var çünkü.

kalemegdan'da tuna nehrine karşı fotoğraf çekilmeyi unutmayın :)
ikindi vakti nehirin etrafındaki yeşilliklerden nehri saran bir sis/duman yayılır bunu da gözlemleyebilirsiniz. yine aynı yerde gün batımını da seyredebilirsiniz güzel olur.
  • ezkaza  (07.07.23 00:45:37 ~ 00:47:28)
ben pi$ik isinin profesoruyum
denemedigim don kalmadi
boyle bir sey giyeceksin dostum:
imgur.com

ayrica pisik kremi bulamazsan nemlendirici de olur
  • nibba  (07.07.23 01:18:42)
pişik konusuna hakim değilim ama marketlerdeki bebek pişik kremleri de işinize yarayabilir.

  • boyalı kuş  (07.07.23 12:54:57)