kanyon avm civarında nerede ev tutmalı?

merhaba. kanyon avm civarında bir işe başlayacağım. mesai 22-23 gibi bittiği için 30dk+ bir mesafe olsun istemiyorum. 1+1 - eşyalı bir ev bakıyorum ve max limitim 17 bin civarında. gece o saatte toplu taşıma oluyor mu, ne sıklıkla oluyor emin olamadığım için yürüme mesafesinde olan ortabayır mahallesi'ne baktım. ama orası da ciddi manada uçuk. ulaşımı kolay, fiyatları dehşet uçuk olmayan bir yer var mı bildiğiniz?

gülbağa bakabilirsiniz, isterseniz yokuş yürürsünüz isterseniz mecidiyeköye otobüsle geçer ordan yürürsünüz, toplu taşıma var hep.

  • benaslinda  (05.07.23 23:26:32)
Gültepe - Çeliktepe - Emniyet Evleri

  • irene  (05.07.23 23:30:39)
Üsküdarda iskeleye yakın bölgelere bakabilirsin. Kanyon civarı bölgelerden daha iyidir. Üsküdardan beşiktaşa vapurla 5dk. Beşiktaştan dakika başı levente otobüs var ortalama 12dk sürüyor. Ben kanyon civarında çalışan biri olarak dediğim bölgede yaşıyorum ve mutluyum.

  • asap raki  (05.07.23 23:59:52)
@asap raki, teşekkürler. gece ulaşım o bölgeye nasıl oluyor bir fikrin var mı? mesaim çok geç bittiği için o konu kaygılandırıyor. vapur yoktur sanıyorum. metrobüs, metro oluyor mu?

  • asırlardır yandaş bir süredir çağdaş  (06.07.23 00:09:27)
Vapur gece 1e kadar var. 5 dakikada bir hareket ediyor karşılıklı. Leventten beşiktaşa otobüs ya da dolmuş dk başı var zaten.

  • asap raki  (06.07.23 00:28:13)
bir arkadaşım Kağıthane Nef03'te oturuyor ulaşım rahat ama kiralar ne durumda bilmiyorum.

  • nhk ni youkosu  (06.07.23 12:33:24)