Hangi kitabı hatırlıyorum

Aklımda bi hikaye var ama kitap mı film mi dizi mi ne olduğunu nereden hatırladığımı bulamadım bi türlü. Aklımda kaldığı kadarıyla şöyle

İki kişi var, biri normal bi insan diğeri iri yarı aklı biraz kıt. Bunlar çiftlik çiftlik dolaşıp beden işleri yapıyorlar. En son gittikleri çiftlikte aklı kıt olan yanlışlıkla çiftlik sahibinin karısını öldürüyor. Sonra bütün çiftlik çalışanları bunun peşine düşüyor. Ama arkadaşı yakalıyor bunu kaçarken, diğer çalışanlar işkence etmesin diye kendisi öldürüyor falan.

Kitap sanırım bu ama hangi kitap bileniniz var mı?

John Stainbeck - Fareler ve İnsanlar

  • Mirket  (05.07.23 20:55:24)
filmini izledim, fareler ve insanlar

  • geveze yazar  (05.07.23 21:26:38)