Belek vs Bodrum vs Sharm El Sheikh

Selam

Yurtdisinda yasayan 2+1 aileyiz, +1, 4 yasinda bir kucuk hanim

Turkiyeye biletler ucuz, oteller pahali
Sharm El Sheikh e biletler pahali, oteller ucuz

Turkiye tatili Misir tatilinin 1,5 katina geliyor.

Ama bir yandan da koca senede 15-20 gun tatilimiz var
Ilk tatil 9 gun mallorca, bu ondan sonra yapilmasini istedigimiz ikinci tatil.

Ilk tatilde hersey dahil konsepti yok, bol gezmeli, bol yorulmali olacak
Bu tatil hersey dahil olsun bol dinlenmeli olsun istiyoruz.

Sharm El Sheikh - Rixos 1 hafta dusunuyoruz
Ayni rixos bodrumda olunca 4 kati
Antalyada olunca 2,5 kati oluyor

Kafalar karisik

(Shengen vizemiz 13 agustosta bitiyor, bu tatil 15-25 agustos icin)

Biz de buna kandik sharm el sheikh e gittik, degmez hic gitme diyen var mi
yoksa ucuz ucakla gel bodrumda kal diyen var mi
bu 3 luyu sececek olsaniz hangisini secersiniz

sharm'da oteliniz guzelse kesinlikle deger. otelin disina cikmayi pek istemiyorsaniz (zaten cok da ihtiyaciniz olmaz) sharm derim. (cok cikmayin zaten)

  • 65 derece  (05.07.23 17:53:41 ~ 17:53:59)
degisiklik olsun misir'a gidin (hic tecrubem yok). hem daha ucuzmus. turkiye'ye her zaman gideceksiniz zaten.

  • hot potato  (05.07.23 18:20:14)
mısırdaki otel +18 çocuksuz gözüküyor. ayrıca 60k civarı çıkıyor çok da avantajlı değil

  • paintov  (06.07.23 00:41:10)
Bir arkadaşım Mısır’da bazı sahillerde ciddi ciddi bel bölgesine kadar girilmesine müsaade edildiğini söyledi, 2 hafta önce, köpek balığı tehlikesinden dolayı. Türkiye’de yine konforlu ve lüks otel bulunamaz mı daha uyguna?

  • damba  (06.07.23 02:36:27)
Belekteki rixos bodrumdakinden çok daha kalitelidir, eğer gezmeli tozmalı olmycaksa, sadece yiyip içip yatalım diyosanız belekteki rixos verdiğiniz paraya değer. yeme-içme, personel servis vs konularında Rixos Belek > Rixos Bodrum > Rixos Sharm

  • hobarey  (06.07.23 11:22:34)