+62 ülke kodu ile whatsapp’tan mesaj gelmesi

İşletme hesabı görünüyor. Alan koduna baktım Endonezya.
Merhaba yazdı. Engelledim anında.

Bir sıkıntı cıkar mı? Daha önce hiç bu tarz şeyler gelmedi başıma, hacklenme vs yaşamadım hiç.

Şu anda hacklenmiş olmuyorum değil mi?

Cahil gibi sorduğumun farkındayım kusura bakmayın.

bu sıralar böyle bir furya çıktı numaralarımız artık kimlerin eline geçtiyse böyle garip garip mesajlar geliyor. sıkıntılı bir durum yok engelle geç

  • semaforo de medianoche  (04.07.23 12:35:55)
dün benzerini yaşadım kamboçyadan ^^ devamında şunları diyecekti: Merhaba, ben "Google Maps" online mağazasından Jessa ve harika bir yarı zamanlı işim var.
İşimiz basit: İşletmelerine beş yıldızlı yorumlar eklemelerine yardımcı olarak işletmelerin Google Haritalar'daki görünürlüğünü artırmak. Bu iş cep telefonunuzla yapılabilir
İş basit, belirtilen satıcıya Google Haritalar'da 5 yıldız verin, satın alma gerekmez, yarı zamanlı işe katılmak için lütfen bilgileri doldurun ve ardından ilk iş görevinde size rehberlik edeceğim
İşi kabul ediyor musun?
  • pide  (04.07.23 12:54:34)
Bana da birer kere fas ve nijer'den iki kere de amerikadan whatsapp mesajı geldi son 2 haftada. Kimlerin eline geçti numaralar kim bilir.

Bir sorun çıkmaz, ancak cevap vermeyin. Bu tarz şeylerde cevap aldıkları numaralara iyice abanıyorlar. Cevap vermeden engellerseniz azalarak biter. Dönem dönem veriler bir yerlere sızıyor, satılıyor vs. Yılda 1-2 kere böyle bir rüzgar vurup gidiyor bana. Hep mail veya arama yoluyla olurdu bu. Whatsapp olayı da yeni çıktı.
  • akhenaten  (04.07.23 13:17:04)
Yeni bir dolandırıcılık zinciri.

Zincirin eski halkalarından tokatladıkları ile size 50-100tl gönderip sizden daha fazlasını kopartmaya çalışıyorlar. Ben önce küfredip peşinden engelleyip spam olarak bildiriyorum.
  • kimlanbu  (04.07.23 13:20:09)
Birkaç gün içinde 2 defa +1'le başlayan numaradan merhaba mesajı geldi. Engelleyip sildim ikisini de

  • birmilyonunvarmi  (04.07.23 13:22:42)
Son 15 gün icinde Rusya, Hindistan ve Samao dan gelen mesaj ve aramalar ile benzer deneyimler yaşadım bende

  • jjimyl  (04.07.23 23:23:43)