Hizli tren business

6 yas alti 2 cocukla bir bebek arabasiyla esimle seyahat edecegim. 3 koltukla mi rahat ederim, 2 business koltukla mi diye dusunuyorum. Cocuklardan biri sut cocugu businessta oda gibi bir yer oluyor mu (ankara-istanbul)

koltukların daha konforlu olması, koltuk aralarındaki boşluğun daha geniş olması + soğuk yiyecek servisi (sıcak içecek bile vermiyorlardı en son) dışında business'ın pek bir olayı yok.

ben daha az insan oluyor, daha az gürültü oluyor, daha rahat nefes alabiliyorum diye tercih ediyorum hep.

kapalı bir yer görmedim emzirme için ama emin değilim.

bir de iki tip iç dizayn var bildiğim kadarıyla, benim son bindiğimde çift koltuk arasında boşluk var aslında herkes rahat rahat otursun diye yapılmış ama çiftler ve çocuklu aileler için biraz problemli bu, diğer ufaklığı aranıza alamayabilirsiniz rahat edemez yani.

Ben onu da düşünerek ya 4'lü masalı koltuk ya da aynı sırada 2 koltuk + yan koltuk (3 koltuk) tercihinde bulunurdum. Cam kenarında anne de rahat etmiş olur emzirirken.
  • ronartest  (01.07.23 11:51:04)