[]

Burada amaç ne? (Slovenya vatandaşlık satışı)

Youtubeda bir reklam gördüm. From 25k euro yazıp slovenya vatandaşlığı yazmışlar. i.hizliresim.com

Site de şu: www.migrationcentr.com

Açıkçası dolandırıcılık gibi geldi ama… 25k euro bir ab ülke vatandaşlığı için çok yetersiz

 
4-5yıl önce 9000 euroya karadağ vatandışlığı veriyorlardı.alan arkadaşlarım oldu almadığıma pişmanım. tabi bunun scam olmadığını göstermez ama 25k euro çok değil.


  • administ  (30.06.23 23:57:20) 
Vatandaşlık satmıyorlar, göçmenlik için danışmanlık hizmeti satıyorlar.


  • orient blue  (01.07.23 08:48:23) 
scam.
Zaten web sitesinin en üstünde Citizenship by descent yazıyor. Soy sop araştırması adı altında para alacaklar işte. yok öyle parayla vatandaşlık EU da.

  • Ruprect  (01.07.23 08:58:13) 
eu'da da parayla vatandaşlık mümkün tabii ama 25bin gibi rakamlara değil. Malta mesela 600-700bin euro emlak yatırımına size fıstık gibi pasaport veriyor.

Diğer ülkelerde de yüksek miktarlarda iş kurma ya da yatırım yaparsanız çeşitli paketler var. Bazıları direkt pasaport veriyor. Bazıları ilk başta oturum hakkı verip birkaç yıl içinde vatandaşlık şansı sunuyor.

ama bu sizin attığınız net scam.
  • anten  (01.07.23 14:21:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.