Burun içi kıllardan komple kurtulmak

Nasıl olabilir? lazer vb.

mümkün değil bence. hem de sağlığa da zararlı

  • paintov  (27.06.23 15:01:43)
Gecici bir sure icin ise her berberde agda var. Yapistirip cekiyor. Komple(!) kurtulursun, tabi bir sure icin.

Kalici icin ise, bunu gercekten istedigine emin misin ?
  • WithWorth  (27.06.23 15:04:04 ~ 15:26:41)
O kıllar sağlık için faydalı.

  • burnley  (27.06.23 15:08:42)
makineyle kısaltmak en uygun yolu diye biliyorum.

ağda vb. ile çektiğinizde eğer damarlarda bir sorun kanama bişey olursa enfeksiyon riski oluşuyor, ölüm riskine kadar gidebilir diyorlardı. Aman dikkat.

ve evet o kıllar bir amacı olduğu için orada. Göz yaşı bezlerimi nasıl aldırırım demek gibi bişey bu.
  • nhk ni youkosu  (27.06.23 15:10:29)
Burun kılı alma makinası. Bende o konuda çok kırgınım ama onlarsız da olmaz.

  • pavlis  (27.06.23 15:12:39)
Burun kılları gerekli tamam da arkadaşın sinüslere kadar olan bütün kıllardan kurtulmaya çalıştığını sanmıyorum. Yalnızca dışarıdan bakıldığında belli olan uç kısımları insanları rahatsız ediyor günlük hayatta. Ön taraftaki 8 10 tane kıla lazer yaptırmak ne kadar zararlı olur bi doktora sormak lazım evhamlı biri olmama rağmen aşşşırı sıkıntılı bi durum gibi gelmedi bana.

Fakat yolmak sakat bi iş o kesin yolmamak lazım.
  • hedep  (27.06.23 15:16:18)
Grip ve alerjiden kurtulamamak için güzel bir yöntem.

  • Mirket  (27.06.23 15:28:13)
O kıllar dışarıdan partiküllerin solunum yoluna girmesini engelliyor. Karşıdan bakan görmeyecek kadar müdahale ötesi ekstra risk doğuracaktır. Görsel olarak da işe yaramayacaktır.

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (27.06.23 18:33:24)
Burun ucundaki kıllara lazer yapabiliyorlar. en uçtakilerden kurtulsanız yeter zaten. tamamından kurtulmak sakıncalı.

  • synesthesia  (27.06.23 19:08:24)
Sakın ağda yaptırma.

  • dunden beri dimdik  (27.06.23 22:52:14)