Black Mirror yeni sezon

İzlenir mi zaman kaybı mı? En beğendiğin bölüm neydi?

İlk ikisi beni sarmadı, 3.ye başladım ama yarıda kaldı. Devam bile etmedim henüz. Yine de black mirror hayranı olarak izlemek gerekir diye düşünüyorum.

  • cemallamec  (26.06.23 23:30:56)
İlk 3 bölümü ben de destekledim ama son 2 bölüm ne saçmalıktı ya öyle.

  • put it in your appropriate place  (26.06.23 23:31:27)
Azıcık sinefil damarı olan herkesin keyif alacağı bir sezon olmuş. Özellikle ucinciu e beşinci bölüm çok tatmin edici bu anlamda.

  • sekizdokuzon  (26.06.23 23:33:19)
Zaman kaybı değil. Bir gecede oturdum izledim, keyifliydi. Her gün sağda solda peynir ekmek gibi film/dizi yorumlayanların görüşlerine aldanmamak gerekiyor.

3>5>1>2>4 diye sıralayabilirim. Bir tek 4. bölüm sarmadı.
  • ruhen hastayim ben  (26.06.23 23:55:46 ~ 23:56:34)
Woke/SJW ekolü tavanken ve Netflix - Black Mirror ikilisi normal zamanlarda bile bunları konu içerisine yedirirken, artık propaganda seviyesine dönmüştür diye bir ön yargım var. İkinci ön yargım ise son birkaç yıldır çıkan yapımların %99'unun çöp olması. Görsel var, müzik var, kostüm var ama oyunculuk yok, senaryo yok. Hızlı tüketim.

Tabii izleyecek miyim? İzleyeceğim.
  • nawar  (27.06.23 00:24:26)
bir oturuşta hepsini bitirenlerdenim, uzun zamandır yorumlara bakmadan film dizi izlemeyi öğrendim, black mirror ı ilk yayınlandığı zaman izleyip bayılan biri olarak sezonu da gayet sevdim. sonrasında entryleri okudum, yazılan bazı eleştirilere hak veriyorum ancak günümüzde akıcı, merak uyandırıcı şeyler bulmanın kolay olmadığını düşünüyorum. sıralamam da 3-2-5-1-4 olurdu sanırım ama aralarında büyük fark yok.

  • hypathia  (27.06.23 00:55:42)
ben cok begendim. özellikle 2. bölüm hatta sezonun en güzel bölümüydü.

3 ü begenenler oyunculara biraz tav olmuslar gibi geliyor bana, kötü degildi ama 2 cok daha basariliydi mesela.
  • bora benim lan aslında  (27.06.23 01:17:22)
ben begendim ama black mirror gozuyle izlemedim bi yerden sonra. ilk bolum haric kisa birer psikolojik gerilim filmi gibi olmus her bolum. cok uykusuz ve yorgun bir donemde olmama ragmen gece 2lerde yata yata 2 gecede bitirdim ben de. en cok 1. bolumu sevdim sanirim. zaten en cok black mirror'a benzeyen bolum de oydu bence. beklentiyi dusuk tutup gerilim izleyecegim havasinda izlerseniz seversiniz bence. ama white christmas beklerseniz cok beklersiniz.

  • in vino veritas  (27.06.23 01:43:10)
İlk uc bolumu izledim, ikinci ve ucuncu bolumleri gorev gibi, karsisinda uyuklaya uyuklaya bitirdim, ilk bolumu de fikren begendim seyir zevki verdi diyemem, izledigim kadarıyla black mirror ve bu hikayeler (ilk bolum haric) ne alaka hissi oluştu ve hep guzel bir fikir bulmuşlar ama senaryo mu iyi yazilamamis yoksa görsele mi dönüştürülememis bilmiyorum merak uyandirmiyor diye düşündüm. Son iki bolumu bilmiyorum ama ozellikle dorduncu bolumle ilgili iyi seyler duymadim

  •   (27.06.23 08:29:19)
aaron paul ve salma hayek'li bölümler iyiydi. gerisi fos.

  • mstiteltr90  (27.06.23 10:22:04)
İlk bölüm gayet iyiydi.
İki de fena değildi ama standart Black Mirror evrenine uygun bulmadım. Hikaye olarak sevdim.
Üç çok iyiydi çok beğendim zaten Aaron Paul’dan dolayı çok merak ediyordum.
Dört aşırı derecede kötüydü.
Beş kötüydü.
  • Dağcı  (27.06.23 13:50:10)
1-3-5 güzel
2-4 tırt

  • hobarey  (27.06.23 14:20:09)
1 biraz sıkıcı geldi bana ama izleniyor.
3 güzeldi.
5. bölümü kimse sevmemiş, evet standart bi black mirror bölümü gibi değil ama ben sevdim, müzikler güzeldi ve ingiltere görmek bile yetiyor :)
  • nathanieltroy  (27.06.23 15:10:24)
3 ve 1 disinda digerleri Black Mirror gibi degildi.

  • congratulationsyouwon  (27.06.23 17:48:58)