vakıfbank&ziraat kiralık kasa

kadıköy ve maltepe çevresinde direk giderek sorduğumuz bir çok şubede boş kiralık kasa yok. nasıl kasa bulucaz biz ya telefonları da kimse açmıyor gitmeden soralım desek

vakıfkatılım & ziraatkatılım bakabilirsiniz. Vakıfkatılımda buldum geçen

  • PoscheN  (26.06.23 22:20:07)
@Porchen katılım bankalarında kasa için hesap olması isteniyor mu? başka bir banka ve hesapla uğraşmak istemediğimiz için hesabımız olan vakıfbank ve ziraat tercih etmiştik

  • melodi  (26.06.23 23:08:30)
Ben nispeten merkezden uzak bir şubede telefonla arayarak teyit alıp gitmiştim vakıfbank için.

Ziraat katılım bankası hesabında en az 300 bin olması gerekiyor öyle herkese vermiyoruz yani falan demişti. Onun dışında 50 bankaya sordum, hiç böyle bir şartla karşılaşmadım.
  • Cesario  (26.06.23 23:24:54)
Evet istiyorlar, hatta çapraz ürün de satmak istiyorlar. Ben de aynı şekilde çalıştığımız bankalarla ilerlemek istedim ama kiralık kasalar resmen tükenmiş vaziyette.

  • PoscheN  (27.06.23 13:19:39)