yaralı kedimiz için her türlü yardım

dün akşam sularında ön ve arka patisi parçalanmış olarak 8 yıldır yaşadığı eve dönen kedimiz, fotoğraflarda görüldüğü üzere, açık ve parçalı kırık şüphesi nedeniyle işlemi yapamayacağını, kendilerini aştığını yahut dükkanı kapatıp geri dönemeyeceklerini söyleyen veterinerler nedeniyle bu halde kaldı. bayrama kadar sadece bir iki gün var ve hızlı hareket etmek zorundayız. şehirde röntgen çekip gerekli operasyonu yapabileceğini söyleyen bir veteriner bulduk fakat bayramda konaklatırlar mı, yapılırsa ne tutar, nasıl gideceğim konusunda olduğu gibi, hiçbir fikrim yok. benim zaten bir kedim var ve 23'ünde izmir'e benimle birlikte gelecek. bu kedi dışarıya alışmış. bugün bile tuvalet ihtiyacı için bu halde dışarı çıkmak istedi. sonrası ne olur bilemeyiz ama şu halde tedaviye ihtiyacı var. araç tedarikinden uzman veterinerine kadar her türlü fikre, eyleme açığım. bu tür bir duyuruyu da ilk kez yaptığım için herhangi bir anonim bilgi bırakmadan evvel ilgili arkadaşların bu konuda da verecekleri fikirleri bekliyorum. fotoğrafları ekleyeyim.

pixhost.to
www.youtube.com

Fotolara bakamadim oncelikle. Istanbul’da misiniz? Ada veteriner veya bogazici’ne bakabilir misiniz?

  • mor oje  (25.06.23 20:27:59)
Anadolu yakasındaysanız Feridun Kalyoncu.

  • sibertenik  (25.06.23 20:53:37)
www.vetamerikan.org

Buraya kesin bakmanizi oneririm.
  • oscar  (26.06.23 00:32:45)