İstanbul'da sevdiğiniz yerler

Selam. İstanbul'da en çok nereleri seviyorsunuz? Neden? Bir de hafta sonu nerelerde takılıyorsunuz?

- Moda (iskele ve civarı)
- Balat
- Sirkeci-Eminönü civarı
- Üsküdar'da Mimar Sinan Meydanı'nın sol tarafındaki sokaklar
- Şişhane civarı -> buraya kadar saydıklarım bazısı deniz kenarı, yeşil alan, dışarıda çimlerde ağaç gölgesinde oturabiliyorsun veya güzel kafe'ler var vakit geçiriyorum. Tarihi binalar ve mekanları seviyorum bazısı da öyle.

- Caddebostan ve civarı (özellikle Nusret Burger veya Günaydın Steakhouse için gidiyorum hehe)
- Tuzla sahil civarı (deniz ürünleri yemek ve sahilde gezinti)

- Bir de sadece yemek için gittiği Trabzon Park (Fevzi Hoca) ve Çekmeköy tarafında Çavuşbaşı caddesi var (Et lokantaları)

- Bazen de Anadolu Kavağı - Polonezköy - Poyrazköy civarına gitmeyi severim. Doğayla iç içe oluyorsun. Senede 1-2 kez de Ağva civarına kafa dinlemeye kaçarız. İstanbul gibisi yok be <3
  • Lethe  (25.06.23 13:37:46 ~ 13:38:07)
bahariye, moda, moda sahil.. caddebostan...

  • tabudeviren  (25.06.23 13:59:28)
Arnavutkoy fenerin orasi - bogaz akintisi ve denizi gorme acisi cok guzel
Kadikoy carsi
Bostanci ve caddebostan gun batimi zamani
Belgrad ormani
Kadikoy carsidaki montag’in balkonu <3
Cihangir’de akarsu caddesindeki mekanlar
Rumelihisari sahili - bogaz muhtesem aksamlari
  • mor oje  (25.06.23 15:19:03)
En çok Aya Sofya'yı seviyordum. Bi ara Adalardı. Şu an yok sanırım.

  • bartholomew87  (25.06.23 18:52:35)
Artik hicbir yerini sevmiyorum. Her taraf gocmen dolu, gocmen olmayan yerde de aptal aptal sekilci tipler dolu.
Merkezi yerlere zaten arabayla giremiyirsun trafikten, girsen geri çıkamıyorsun. Haftaici aksam her yer kilit vs.

  • stavro  (25.06.23 23:05:36)
Sadece adalar sanirim, özellikle Heybeliada ve Burgazada.

  • chihirovekohaku  (26.06.23 01:27:54)