hanımlar bu soru size!

bioder kullanan var mı?
krem + serum birlikte mi kullananlardan sınız?
işe yarıyor mu peki?
anlatın bakalım.

şimdiden teşekkürler

hanımlar bioderi geçti, karınca yağını bitirdi yeni arayışlarda :D pek umutlanma sende farklı etki yapabilir o ayrı ama geneli nanay bunların malesef

  • haintırtılpistırtıl  (29.06.10 16:55:11)
Hanım değil de benim epey kıllı bir arkadaşım var. Epey kıllı ama. Göğüsündeki kılları avuçlayıp köpek gibi inletip istediğini yaptırabiliyorsun o derece kıl var. Sakalları burnuna doğru hücum etmeye başlayınca o istemediği bölgelerde kullandı bunu 2 ay kadar. Şu anda işe yaradığını, o bölgedeki sakalların azaldığını, devam edeceğini söylüyor.

Bölgeye ağda yapıp serumu kullanıyor.
  • ya ben lan neyse  (29.06.10 21:05:07 ~ 21:16:14)
agda+bioder krem denemistim ben 4-5 sene once, ise yaradi sanirim cunku bacagimin alt kisminda neredeyse hic tuy cikmiyor artik ama bunun sebebi her ay agda yaptiriyor olmam da olabilir. o yuzden cok guvenilir bir denek olamayabilirim.

kadin forumlarinda kullanmayi birakinca bir sure sonra tuylerin eski haline dondugu fikrinde uzlasilmis gibi.

en iyisi igneli epilasyon gibi. cok rahatsiz edici sekilde tuylu degilseniz makineyle 2 veya 3 numaraya da kisaltabilirsiniz.
  • kayranin kedisi  (30.06.10 11:29:57)
bioder ve yine benzer bir krem olan episiva'yı muhtelif zamanlarda 2 yıla yakın bir süre düzenli olarak kullandım fakat hiçbir işe yaramıyor. belki %1-2 gibi bir oran. ondan da emin olunamıyor çünkü zaten epilasyon yapmak kılları çok yavaş da olsa zamanla azaltıyor onun için etkisi oluyor mu olmuyor mu tam anlaşılamıyor. en iyisi lazer epilasyon. kremlere verdiğim paralar boşa gitti yani, boşuna umut bağlamayın.

  • nesenbilneben  (30.06.10 17:40:46)