Rakip avukatın ofisine google yorumu

Selamlar, birebir olarak yaşadığım bir olayı rakip avukatın google yorumuna yazdım. Gerçek dışı bir şey yok ve 1 yıldır paranın üzerine yattılar. Sizce bu yorumla ilgili karşı tarafın aleyhimde bir şikayette bulanabilmesi söz konusu mudur?

“Kaybettiğim dava için vekalet ücreti yatırdım, istinafta davayı kazandım. İcra dairesi geri ödeme yapılmasına dair karar vermesine rağmen ödediğim parayı geri iade etmediler.”

Avukat degilim ama sanmıyorum

  • Kahvedesu  (21.06.23 20:59:30)
bozma kararı sonrası, vekalet ücretinin iadesinden avukat değil, davanın karşı tarafı sorumlu olur.

merak ettiğim husus, neden yasal yolları kovalamak yerine hukuk bürosuna yorum yaptığınız. parayı geri almak için, karşı tarafa haciz yapabilirsiniz.

bir suç unsuru yok yorumda onu da belirteyim.
  • lavinia  (21.06.23 22:43:34)
1 yıldır avukatımı sıkıştırıp duruyorum ama dava sonuçlanıp parasını aldıktan sonra kesinlikle hiçbir şekikde bana yardımcı olmuyor. Arada cevap veriyor ama genelde mesajlarıma bile cecap vermiyor. Bu nedenle yasal yollardan da ümidi kestim.

  • six packsiz  (22.06.23 07:34:34)
bu yorumdan 1 gün sonra param yattı. haberiniz olsun böyle tiplere denk gelirseniz.

  • six packsiz  (06.07.23 16:45:57)