[]

Ekran koruyucu gözlük

Piyasada bir sürü ekran koruyucu gözlük var. Mavi ışık koruyucu. Hangisini tavsiye edersiniz?
 
hiçbirini hepsi pazarlama ürünü.

edit:

@sorucu

health.clevelandclinic.org
  • AlsterWasser  (20.06.23 23:54:08 ~ 21.06.23 00:28:48) 
Bütün gün ekranı okumaktan gözüm ağrıyor. Dinlendirici gözlük takmayayım mı? Başka tavsiyeniz varsa duymak isterim


  • sorucu  (20.06.23 23:56:17) 
iki gözlüğüm var birisinde mavi ekran koruyucu var (bayağı dandik, mavi ışığı direkt tutunca bayağı geçiriyor). buna rağmen bu koruyucu olan ile bilgisayar ekranına baktığım zaman gözlerimdeki ağrı çok daha az oluyor.


  • gule gule  (21.06.23 00:24:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.