Iphone 15'i bekleyim mi?

yeni telefon alacağım. ama biraz acil almam gerekiyor çünkü şuanki telefonum baya problemli.

Iphone alırsam 15'i beklemem gerekecek. Diğer türlü S23 Ultra alacağım. Sizce hangisi?

android e sakın bulaşma bence. bende 14 var 15 miniyi bekliyorum. çıkmazsa 15 pro alıcam

  • abi bi dizi buldum on numara  (20.06.23 21:04:09)
Android'e bulaşma diye bir şey yok. 10 sene önceden kalma algılar bunlar. Acilse s23 güzel makine.

  • synesthesia  (20.06.23 21:20:20)
S23 benim çok hoşuma gitti. Sebebi de küçüklüğü.
Android ve apple telefonum var. Stabilite olarak hiçbir farkını görmüyorum (biri pixel belki ondandir ama samsung da baya iyi ve 5 yıl mi ne güncelleme var)

  • logisticsmanager  (20.06.23 22:06:34)
düz s23 kullanıyorum memnunum, ultra daha iyi (ama büyük). Ben de boyutunu sevdim düz s23 aldım.

uzun yıllar kullanma konusuna gelince, eski samsung s7 bile hafıza problemi (programlar büyüdü 32gb yetmiyordu) dışında sıkıntı çıkarmadı hiç, şu an annemde hala çalışıyor. S23'ü 256gb aldım minimum 3 yıl sorunsuz kullanıp yine anneye babaya vermece yapabilirim.

Fakat üstüne koya koya gidiyorum ileride değişim kampanyasına veririm satarım vs. diyorsan iphone o noktada daha iyi.
  • nhk ni youkosu  (20.06.23 22:07:34 ~ 22:08:52)
S23 ultra alıp geçerdim.

  • baldan kaymak  (20.06.23 23:25:16)
xiaomi, oneplus falan desen ok derdim ama samsung gibi bir cope para vermezdim

el cevab: iphone
  • nibba  (20.06.23 23:42:35)
15'i neden beklemeniz gerekiyor? 14 pro çok güzel makine. Ben yıllarca Samsung S serisini kullandıktan sonra 7 ay önce Iphone'a geçtim, iyi ki geçmişim. Kullanımı çok daha rahat.

  • mustafakesekci  (21.06.23 08:55:42)
iphone 14 pro max kullanıyorum. Bazı kişisel sebeplerden bu telefonu almak zorunda kaldım. Ama almak istediğim telefon kesinlikle S23 Ultra idi. Bence şu dönemlerde Android IOS'ten çok daha ileride.

  • ben de biliyorum bir nick lazim  (21.06.23 10:13:42)