pendik ya da bostancı yakını otel

eşim 8 aylık ve 4 yaşında iki çocukla trenle ankaradan istanbula gelceğim. 1 gün istanbulda kalıp. Sonrasında sabiha gökçen tarafına gideceğiz ve arabayla geri döneceğiz.

bu bir günde istanbulda nerede kalabiliriz, temiz, güvenli bir otel? Çocukları gezdirebileceğim bir yer olur mu?

avrupa tarafına geçmek istemiyorum. bostancı Tuzla arası bir yer 2000 lira günlük limitim var.

vs vs

tuzla, kurtkoy tarafinda hem divan hem de ibis otel var. gecelik fiyatlarini bilmiyorum ama ibis daha uygundur gorece. gezilip gorulecek olarak da sizi yormayacak en yakin tuzla marina/sahil olur diye dusunuyorum. bunlarin haricinde bostancida guvenli ve zincir olmayan oteller var ama isimleri aklima gelmedi :(

  • kobretti  (19.06.23 21:21:39)
bostancıda park dedeman ve green park hotel var. dedeman daha temiz sessiz olur. green parkda bazen düğün organizasyon vs. olabiliyor. ayrıca bazı mutlu son durumlarıyla adı çıkmış bir oteldir.

  • orpheus  (19.06.23 21:45:05 ~ 21:47:01)
2000 limitle zincir oteller zor. Tuzla sahilde liya otel, mayla otel,sahil butik otel var fiyatları daha makuldur.

  • obscure  (19.06.23 21:50:16)
  • mtgs  (20.06.23 07:56:38)
Holiday inn, doubletree, radisson blue var ama bütçenizin 2 katı.

Sahil butik otel "azıcık" kötü, işyerimin arka tarafında. Belki divan otel olabilir ama fiyattan emin değilim.
  • kimlanbu  (20.06.23 08:58:15)