sebepsiz kulak çınlaması çözüm bulan var mı

durduk yere kulak çınlaması başladı. en kötüsü de gece uyutmuyor ve uykusuzluk ile birlikte bir sürü sorun eşlik ediyor. kbb ve nöroloji doktorlarına gittik somut bir şey çıkmadı. daha önce böyle bir şey yaşayan ve çözüm bulan var mı

Ekşi sözlükte başlığı var. Uzun uzun artık bununla yaşamayı öğrenmekten başka seçeneğimiz olmadığı anlatılmış.

Aramıza hoşgeldin ve Geçmişolsun.

Youtube'da bol miktarda karanlık ekranlı fırtına sesi videoları var. Rain rain adlı bir uygulama da var. Onları dinleyerek uyumayı dene. İşe yarıyor.
  • Mirket  (19.06.23 11:22:41)
aynı duruma bir yakınım düştü. yıllarca uğraştılar. dediğiniz gibi nöroloji, kbb, iç hastalıkları, kardiyoloji aklınıza ne gelirse sevk edildi fakat bulamamışlardı. en son murat kınıkoğlu tiroid kaynaklı olduğunu bulmuştu.

her hasta, her hastalık özel durumlar içerebilir. bir fikir vermesi açısından en azından tiroid hormonlarınıza baktırabilirsiniz.
  • kobretti  (19.06.23 13:16:21)
Eşiminki kan fazlalığından çıktı.
Boyuun kaslarınızın ve kemiklerinizden da olabilir.
kayropraktikçiler iyileştirdiklerini iddia ediyor.
  • gadlemler  (20.06.23 00:42:56)