[]

neden bu kadar çok insan cambly üyeliklerini devretmek istiyor?

birçok forumda görüyorum baya bir sürü insan var böyle uzun süreli üyeliğini falan devretmek istiyor. mevzu nedir?
 
hiç kullandın mı bilmiyorum ama bu tür uygulamalarda ilk üç beş ders iyi gider. sonra sana külfet gibi gelmeye başlar, en sonunda da satsam da kurtulsam dersin.

yeni dünya self-learning'i çok fazla pompalıyor ama bunun için çelik gibi irade lazım. herkesin yapabileceği bir iş değil.
  • sir gawain  (18.06.23 00:33:02) 
Bir de dersler çok sıkıcı geçiyor. İradeden de bagımsız. Ben 3 aylık almıştım mesela, 1 ay yaptım bıraktım. Başka bir kursa kaydoldum 6 ay aksatmadım.

Camblyde konuyu devam ettirmek çok zor. Karşı daki kişi konuşmayı yönlendiren bir modarötör gibi değil de yolda karşılaştığın biri gibi davranıyor. Konuşacağın konuyu bulmak vs hep sana kalıyor. Eğer çok efor koymuyorsan ders dışı o zaman yarım saatlik tanışma seanslrından ileri gidemiyor.
Bir de takip edebileceğin konularla alakalı örnek sorular, kelimeler, sunumlar var. Onlar üzerinden de gidebiliyosun dersle. Ama o sorular, o konuşmalar vs kariıdakinin o kadar ilgisini çekmiyor ki anlıyorum yani. Üzerine tek kelime etmeden bana sıradan soruları sorup geçiyor.
Yani iyi hocaya denk gelip yapışman lazım. Diğer türlü devam ettirmek çok zor.

Çok daha iyi işleyen kurslar var.
  • zimbirik  (18.06.23 09:48:55) 
iyi bir hoca bulup devam ettiremezsen sıkılırsın. ben 2 sene kullandım memnundum


  • abi bi dizi buldum on numara  (18.06.23 10:16:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.