converse alsam mi

1500-2000 arasi su an.
eskiden 700-800 iken hayatta alinmaz ne oyle bez ayakkabi diyordum ama 1000den asagi da ayakkabi yok ki artik al gitsin diye dusunmeye basladim.
kotun altina giymelik diye alicam.
alma diyenler: ne alayim peki, hani 3000 ver ama sunu al diyeceginiz ne var?

mobil edit: alacagim diger sey converse ikamesi olmali. yani git nb bilmem kac al, nike runner bi seyler al olmasin.

  • Kittie  (14.06.23 21:21:10)
Converse'e 2K vereceğime 2500'e Stan Smith alırım. En azından daha dayanıklı olur.

  • 10032007  (14.06.23 21:21:36)
Başlıktaki soru için alma derim. Modası geçti.

  • dissendium  (14.06.23 21:29:08)
aaaal. converse almamak icin vans ve tommy den aldim vans'i giyiyorum surekli. bence her seyin altina converse, vans oluyor. yeni kalin tabanlilar degil ama, klasikler

  • ala09  (14.06.23 21:43:06)
ek olarak converse var diye almadim. degisiklik olsun vans shs

  • ala09  (14.06.23 21:43:57)
dediğin gibi bez ayakkabı converse. sağlam bir ayakkabın yoksa özellikle kot altına her şeyden önce stan smith+1.

tabii dersen var bunlar bende farklı farklı giyineyim converse 10 numara bir seçenek.

bunun yanında beymen online'dan bakabilirsin bir anda önüne bu tam benim modelim diyebileceğin sneakerslar çıkabiliyor.
  • gule gule  (14.06.23 21:46:42 ~ 21:46:54)
Converse kullanimi asiri rahat bir ayakkabi ama taban probleminiz varsa tavsiye etmem. Onun yerine ecco bakarim. Ozellikle st1 taban olanlarina bakarim.

  • 65 derece  (14.06.23 23:09:30)
Bu paralar artık bir ayakkabı için o kadar normal hale geldi ki düşündükçe delirecek gibi oluyorum.
Converse'i model olarak çok genç işi olarak kodlamışım kafama sanırım okul yıllarımda giydiğim için kendiliğinden bir önyargı oluşmuş şimdi bakınca converse'e bu parayı vermeyi abartılı buluyorum ama aynı parayı vans'a vereceğim.

Bana görsel olarak daha şık geliyor Vans ama konu sadece converse = 2.000 (+-) ise.
Alınır diyorum.
  • Dağcı  (14.06.23 23:35:16)
ben yeni asics aldım zorlu'dan, çok rahat www.asics.com.tr

converse bence bu çok tatlı, erkeklere de yakışıyor www.converse.com.tr

ya da şu www.adidas.com.tr

param olsa üçünü de alacaktım ama sadece asics aldım :)
  • fakat  (15.06.23 04:40:01)
yeni converse modelleri seçerseniz tabanları yumuşak, çok rahat. içine elinizi bastırıp kontrol edebilirsiniz. bu arada converse nasıl sağlam değil, siz ayakkabıyla ne yapıyorsunuz, bi önceki converse ayakkabımı 8-9 yıl giydim.

  • ravenudon  (15.06.23 08:35:02)
converse çok tırt bence. aynı tarzda vans ve puma sneaker'ları kullanıyorum yıllardır ve aşırı memnunum.

  • knight of cydonia  (15.06.23 12:33:11)
Yüksek tabanlı modelleri çok rahat, ortholite ara taban oluyor genelde artık tüm iyi markalarda. Ben kışlık modelini aldım memnunum

  • hasmetizm  (15.06.23 15:06:04)
geçen hafta sonu yumuşak ve taban hafızalı converse aldı arkadaş, alt taban kaplaması şeffaf olandan. özellikle iç tabanı çok iyiydi. beyoğlu'ndan bu food locker mı ne oradan aldı, 1700tl'di.

  • evimin paspasi  (15.06.23 15:37:07)
öeehh 70-80 lira olduğu zamanları hatırlıyorum. alma bence o kadar para asla verilmez.

  • bohr atom modeli  (15.06.23 23:42:02)