[]

Doğru arama motoru kullanımı ?

Merhaba arkadaşlar ,
Biraz koleksiyon merakım var ,
Ve genelde ürünler müzayede siteleri yerli yabancı, ebay , nadir kitap , dolap , catawiki , vb milyon sitede satılıyor .
Öncelikle anahtar kelimeler ile aratıyorum Google da sonra ,
Ebay ( burada favori kelimeleridir kaydediyorum )
Catawiki ( favori kelimeleriöi kaydediyorum,
Görsel arama yapıyorum falan,
Ama bunun letgo su var , sahibinden i var , varoğlu var .
Ve maalesef Google arama sonuçlarında hepsi çıkmıyor .
Google tüm siteleri anlık güncelleniyor mu ?
Bazı siteleri çöm arka sayfalara mı atıyor ?
Bing yandex falan kullanmam gerekir mi ?
Ben her site için favori kelimelerinş kaydedipmgwrhğn bakmalımıyım ?
Fikri olan varsa paylaşabilir mi ?

 
Siz bu konuda benden daha bilgilisiniz sanırım, söylediklerinizin bir kısmını anlayamadım bile. Ama google'a arama alarmı kuruyor musunuz?
Kurmuyorsanız mutlaka deneyin.

www.google.com
  • michael_knight  (14.06.23 11:21:42 ~ 11:22:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.