Müdüre mail atmak

Selamlar,

Bulunduğum şehirdeki en büyük firmada bana çok uygun bir pozisyon var.

Kariyer.net e başvurdum ancak ilan açılalı baya olmuş ve cv m görüntülenmedi bile.

İşe alım yapan müdürü ve mail adresini öğrendim. Şimdi ona bir mail atmam nasıl olur sizce? ters bir etki yaratır mı?

Kendimi tanıttığım ve pozisyon için değerlendirilmek istediğimi belirttiğim kibar bir mail sadece.

Ancak müdürü hiç tanımıyorum ve bir ilişkim yok.

Nasıl olur sizce?

Tikler hemen gelecek,

Sevgilerle.

mail at. kaybedecek bir seyin yok, sen diyorsun zaten "açılalı baya olmuş ve cv'm görüntülenmedi bile" diye.

  • hot potato  (13.06.23 23:18:26)
aglamayana meme yok dostum. vur kir parcala savasa devam

  • nibba  (14.06.23 00:14:07)
at, hatta linkedin'den de ekle.

  • hrskrs  (14.06.23 11:15:10)
Ters etki yaratmaz. İstek önemli her zaman. Denemekten zarar çıkmaz. Bir şekilde LinkedIn, zamanında bizle çalışan kişi şu bu üzerinden bilgilerime ulaşıp bizim açtığımız pozisyonlara ya da pozisyon olmasa da şansını denemek için iş başvurusu yapanlar oldu. CV'leri incelemeye değer olduğu sürece havuza yönlendirdim maillerini, değilse de ters bakmadım. Müdür diye triplere giren itici beyaz yaka tiplerden olsa bile ters tepmez en fazla yoksayılır.

Aranan kriterlere uymuyorsanız bakmamışlardır çünkü Kariyer.net işveren ara yüzünde de bütün başvuranlar bir havuz halinde duruyor ama iş aradığında yaptığın gibi filtre yazıp CV eliyorsun. Kalanlara bakıyorsun.
  • nawar  (14.06.23 12:48:10)