Yeni lacoste tişörtüm

Merhaba,

Yeni bir lacoste tişört aldım.

Pazardan 100 TL’ye aldım.

ibb.co

Çakma olduğu belli mi? Nereden anlaşılır? Sağda solda giyersek rezil olur muyuz ?

belli olmuyor fakat üstündeki lacoste amblemi sayısını az buldum

  • freebird5406_2  (13.06.23 19:43:11)
Timsah fake duruyor. Gözlerin konumu ve ağzı yüzünden. Onun dışında Lacoste takipçisi değilse pek takılmaz sanırım.

upload.wikimedia.org
  • nawar  (13.06.23 20:01:33)
Bu buna bu parayı vermiştir deniyorsa senin için çakma denmez

  • olaylar olaylar  (13.06.23 20:04:34)
@olaylar +1

Asgari kazanıyorsan bir tişörte 2k veremeyeceğin için çakma olduğu belli olur. Diğer türlü kim nereden anlayacak.
  • chicha_v2  (13.06.23 20:19:06)
2006’dan beri çoğunlukla lacoste giyerim. Asla bu kadar büyük logolu ürün almadım. Arkadaş ortamımda dahi görmedim. Sahteliğini ya da orijinalliğini bir kenara bırakarak zaten modelden varoşluk akıyor.

  • andy kaufman  (13.06.23 22:04:35)
Yazılanlar harici;

Duruyor. Rengi canlı değil, bir de ince duruyor fotoda.
  • not sure if serious  (13.06.23 23:41:43)
böyle büyük logolu lacoste tişörtler var. ama daha çok sana bağlı. parayı verecek durumun varsa rezil olmazsın.

  • paintov  (13.06.23 23:48:00)
yani hocam yanlis anlama da insanlar niye bir markanin kocaman logosunu giymek ister hic anlamiyorum. ama arkadaslarin dedigi gibi az kazaniyorsan sahte derler. ama kim sallar tisort yaw :)))

  • nibba  (14.06.23 00:09:30)
amerika'da gercek lacoste t-shirt'u $100'den asagi alamazsin, populer polo yakalar $120 falan. outletlerde indirimler oluyor ama cogu hem defolu hem de dandik renkler.

ozetle %99.9 cakma.
  • cooperr  (14.06.23 00:42:11)
Tam "Cabana boy" isi bi tisort. Bunun yerine giy dumduz siyah bir tisort kapansin mesele.

  • thetruenorthstrongandfree  (14.06.23 01:48:11)
hocam dev logolu bir sürü Lacoste tshirt var, giy geç beğendiysen kim ne diyebilir. bir tek polo yakalar için ve muhtemelen bazıları t-shirtler için de geçerli olan şöyle bir metodolojisi varmış ben de yeni gördüm öğrenmiş oldum, ilgilendiğimden değil.

www.wikihow.com
  • engelbert humperdinck  (14.06.23 02:28:55)
Kızmayın aşırı belli… tasarım, kumaş belli ediyor. Düz çakmalardan alsaydınız keşke.

  • sibertenik  (14.06.23 03:21:45)
Orijinal lacoste matah bi marka olsa keske :)

Orijinalinden bile kaliteli olabilir kumasi bakarak kumas anlama super yetenegim yok ama bi sey olmaz
  • floydian  (14.06.23 07:37:52)
hafta sonu cokoviç yeniden 1 numaraya yükselip kırmadık rekor bırakmadığı için timsahlardan oluşan 23 numaralı tişörtü sayesinde bir iki ay trend gider. bu hype'la yazı çıkarırsın yani :)

storage.googleapis.com

ama sonrası için zaten geriye bakıp la ben bunu nasıl giymişim de dersin. o yüzden akışına bırakmak lazım. bursa'da yeşim diye bir fabrika var, nike'ın ürünlerini yapıyor, içindeki mağazada da defolu ürünleri satıyor 3'te 1'i fiyatına. birinin iç etiketi kayık, birinin bi kolu çok az uzun, birinin beli bol falan, defolardan biri de nike logosunun devasa basılması :) görünce onu hatırlattı yalan yok.
  • onemoremile  (14.06.23 07:57:15)
asadf gerçekte şöyle bişey yaşanmaz mesela.

youtube.com

ayrıca ersoy'un bu bölümdeki diğer tişörtleri de efsane.
  • onemoremile  (14.06.23 10:16:28 ~ 10:17:53)