[]

Bu iki telefon arasındaki fiyat farkına değer mi? (Samsung sorusu)

Samsung Galaxy A54 vs. Samsung galaxy S23. Yahu özelliklere bakıyorum, bence neredeyse aynı. Fiyat ise yarı yarıya. Bu A serisi ile S serisi arasında ne fark var? Acaba neyi kaçırıyorum, yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
 
gece az ışıkta fotoğraf çekimi çok önemliyse değer, günlük kullanımda ise performans farkını hissetmezsin, a serisinin de günlük fotoğraf çekimleri de güzel yeterli


  • freebird5406_2  (11.06.23 14:58:42) 
S20 FE kullanıyorum. S serisi üst seviye. Kamera farkı var. A serisi çöp gibi fotoğraflar çekiyor. S serisindeki fotoğraflarda çok fark var.


  • dissendium  (11.06.23 16:43:45) 
S20fe kullanıyorum. dışarıda parlaklık dışında problem çekmedim. Yazın büyük problem. Buna dikkat ederek alın derim


  • hunharca ben  (11.06.23 18:43:57) 
Kamera en büyük farklılık. Bunun dışında işlemci ve display farklılıkları var.

Ama normal bir kullanıcının çok fark edeceği farklar değil bunlar.

a54'ün bataryası daha uzun gidiyor görünüyor fabrika verilerinde.

Telefonla ilişkiniz, sosyal medya, birkaç oyun, internette gezinme, mail gönderme vb muhtemelen birçok insan gibi. İki telefon da gayet yeterli bunun için. Bence 2 kat fiyatı hak edecek bir farklılık yok.

Yeni nesil samsungların orta seviye modelleri bile eskisinden çok farklı. Yani öyle donma kasılma gibi endişeleriniz olmasın.

Bu arada a serisinin fotoğraf kalitesi de gayet iyi.

www.youtube.com

Zaten telefonlarda artık milyon tane fotoğraf düzenleme uygulaması var. Herhangi bir uygulamayla fotoğraflarınızın ışığını, rengini, kontrastını rahatlıkla ayarlarsınız fotoğraf çok önemliyse.
  • anten  (12.06.23 11:12:01 ~ 11:12:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.