amerikada sosyallesmek

selamlar, bir suredir amerikada yasiyorum, cogu zaman calisiyorum fakat bos zamanlarim da oluyor. sosyallesmek adina ne yapabilirim tavsiyesi olan varmi ? sosyallesmek derken yeni insanlarla tanismak.

dating uygulamalarini kullaniyorum ama pek verim alamiyorum su ana kadar

NGO'lara katılmak olabilir.

  • Amaranta ursula  (08.06.23 19:25:41)
Turist vizesiyle gidip kaçak takılıyorsan belli bir yaştan sonra düzgün çevre bulman zor. Amerikalılar bu konuda baya uyanık. Örneğin karşı cins falan pek görüşmek istemez eğer ekstrem bir tipin yoksa.

  • socially awkward  (08.06.23 19:31:22 ~ 19:32:02)
çalıştığınız yerde çıkmıyor musunuz? Happy hourlarda bayağı sosyalleşiliyor. Ayrıca bisiklet severseniz bisiklet gruplarında inanılmaz bir kaynaşma var. Onun dışında ben seramik, dans gibi kurslarda bir sürü insanla tanıştım. En kolayı ise akademide bir arkadaşınız varsa onun gruplarıyla takılmak. çok hızlı bir şekilde arkadaşının arkadaşının arkadaşıyla tanışılıyor.

  • eileengray  (08.06.23 21:10:17)
gittiginiz kafe, restoran ve barlarda small talk yapin. bir sure sonra oranin mudavimleriyle ister istemez tanis oluyorsunuz. devamini getirmek size kalmis.

  • banach  (08.06.23 23:28:12)