[]

Bankadan dovizler cekilemiyor mu su an?

youtu.be O asamaya geldik mi?
 
çekiliyor


  • abelardo  (08.06.23 20:03:19) 
özeller veriyor kamular vermek istemiyor. ama adamını bulursan onlar da veriyor. sıkıntı yok şu anda


  • paintov  (08.06.23 23:57:52) 
yakın zamanda çektim sorunsuz, sadece eskiden talep ediyordun ertesi gün alabiliyordun şimdi yoğunluktan dolayı bir kaç gün bekletebiliyorlar. (Ben özel bankadan çektim kamuları bilmiyorum)


  • solo  (09.06.23 09:12:43) 
dün hem kamu hem özel bankadan olmak üzere iki farklı bankadan döviz çektim. atmden değil şubeden. özeldeki görece fazla bir miktardı ve önceki gün arayıp randevu almıştım sonraki güne hemen verdiler.


  • ezkaza  (09.06.23 12:57:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.