[]

Vodafone ESIM

Vodafone sim kartımı bulamıyorum biraz acil lazım, mevcut hattımı eSim olarak alabiliyormuşum ama sitede net bir bilgi de bulamadım bayiye git qr kod al diyor online yapmanın yolu var mıdır? Üstelik şirket hattı olduğu için muhtemelen ben gitsem vermeyecekler de bayide. Hemen çıkan birşey mi ilgilenen kişi gitse 5 dakikada alabilecek mi?

Bonus soru; Tamamen online alınabilecek herhangi bir operatör var mıdır?


 
Selamlar, dün benzer bir problem yaşadım bilgi vereyim.

Vodafone şirket hattımı bayi üzerinden eSim e çeviremedim, şirkete bilgi verdim onlar ilgili QR kodu benimle paylaştılar 5 dk içinde hat aktif oldu.

Şirketin IT birimine ulaşırsanız ellerinde eSim mevcutsa oldukça basit bir süreç.
  • prezarlatif  (08.06.23 09:04:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.