[]

fethiye,marmaris,antalya aylık ev kiralarını nasıl öğrenebilirim?

sahibinden tarzı sitelerden bakınca sürekli günlük ücretler çıkıyor
bu bölgelerinde ortalama lokasyon yada ortalama fiyat öğrenmeye çalışıyorum.
hani istanbuldaki bölgelerden daha mı pahalı yada ucuz olur yaşamak istesek diye kafa yoruyorum.

biliyorsanız rakamda verebilirsiniz

 
Sahibinden.com'da neden bulamadığınızı anlamadım.

Mesela Antalya'nın merkezi olan Muratpaşa ilçesi için çıkan sonuçlar gayet doğru görünüyor. (Eşyalı ev seçeneğinde "hayır" işaretledim)
www.sahibinden.com

Sorunuzun tam cevabı değil ama sahibinden.com'daki şu endeks kısmı da ilginizi çekebilir.
Endekse göre apartman dairesini seçince İstanbul-Beşiktaş kiralık metrekare fiyatı ortalaması 227 TL, Antalya-Muratpaşa 137 TL
www.sahibinden.com
  • michael_knight  (07.06.23 22:56:05 ~ 22:56:38) 
@michael_knight

hocam fiyatlar günlük mü aylık mı belli değil onu anlamadım. ben aylık ücret arıyorum
  • Slynmaster  (07.06.23 23:14:38) 
@slynmaster ev eşyasızsa günlük değil aylık (yani 12 aylık sözleşme yaparak) olduğu belli oluyor.
Evi 5 gün kiralayıp eve buzdolabı, koltuk almayacağız ya.

İlanlardaki ucuz evler 7-8 bin liradan başlıyor, fotoğraflarına bakınca günlük 7 bin lira olmadıkları anlaşılıyor. Günlük 7 bin liraya verilen evler müthiş evler, anında farkedersiniz.
  • michael_knight  (07.06.23 23:26:16) 
biz fethiyede ev kiralık veriyoruz, yaz aylarında genelde günlük haftalık kiralanır. aylık fiyatlar çok absürt rakama çıkar.

örneğin bizim villa kasım ayında günlük 50 usd, aylık en fazla 1350 usd oluyor. ancak bu villa temmuz ayında günlük 300 usd. aylık gelsen minimum 8000 usd vs. derdik.
  • fistikthecat  (07.06.23 23:28:22 ~ 23:29:13) 
Arkadaslar cok sagolun aydinlattiginiz icin


  • Slynmaster  (07.06.23 23:52:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.