bu takviye ilaçlarından memnun musunuz?

magnezyum, vitamin ve hyoloronic asid gibi 3 farklı vitamin takviye ilacı aldım.

mesela vitamin hapı Pharmaton, diğeri suda collagen ve venatura diye bir markaya ait.

doktor tavsiyesi ile değil içeriğine bakıp aldım iyi gelir diye.

sizce günde bunlardan 1 adet toplamda 3 adet almamda sorun olur mu?

pharmaton bence çok dikkatli kullanılması gereken bir takviye. kullandığım vakitler limitless'taki bradley cooper'a dönüşüyordum bıraktığımda negatif etkileri oluyordu. diğerleri hakkında bilgim yok.

tabii öncelikle böyle yapay şeylere ihtiyacım gerçekten var mı diye sormak lazım.
  • gule gule  (05.06.23 15:15:32 ~ 15:16:59)
'İyi gelir' derken neye iyi geleceğini düşündün ki?

Eksiği yoksa fazlası gereksiz olan şeyler bunlar.
  • Mirket  (05.06.23 16:30:06)
magnezyumun cesitleri var. sindirim problemi varsa bir cesidi, uyku kalitesizligi/yorgunluk falan varsa baska cesidi gibi.

HA agizdan takviye olarak hic duymadim acikcasi. genellikle cilt icin kullaniliyor.

vitamin, genel bir (gunluk multivitamin) ise sorun olmayabilir ama bir sorununuz yoksa neden alasiniz?

belki bir tam kan tahlili ve ekstra birseyler ile neye ihtiyacnizi oldugunu ogrenin ve ona gore hareket edin.

Gule gulenin dedigi gibi vitaminler abuk sabuk etki yapabiliyor :)
  • 65 derece  (05.06.23 16:42:19)