safari vs. firefox

aslında safari kullanmak istiyorum fakat en önemlisi, sanırım safaride her websitesi düzgün çalışmıyor (ya da bu bilgi eksik)

ikincisi safari arayüzü bana zor geliyor, mesela chrome ya da firefox gibi iconlu bir bookmark'a ihtiyacım var, safaride sadece favoriye alınıyor.

safarinin daha düzgün bir şekilde kullanılmasını sağlayacak bir rehber, video falan var mıdır? siz ne önerirsiniz?

safari'de açmayan web sitesi hiç görmedim.

favorites ve bookmarks ayrı şeyler. favorites'ın içinde klasörler yaparsan favorites bar'da simgeli olarak görebilirsin favori sitelerini.
  • alperz  (04.06.23 21:31:12)
iOS mi macOS mi?

  • avianthem  (04.06.23 22:08:45)
Safari bi kaç tutorial izleyin bookmarks favori ve reading list ayrı ayrı.
Açmadığı site gibi bişey snow leopard ve ios 6'dan beri denk gelmedi henüz bana.

Ha dicekseniz ben düzgün extension kullanmak istiyorum o zaman firefox da gayet iyidir onu da kullanıyorum.

Ben webkit kullanacak ve ayrıca extension kullanacak bi browser istiyorum derseniz de orion öneririm. Firefox extension'larını safaride kullanmak gibi bi deneyim oluyor.
  • hedep  (04.06.23 23:03:55 ~ 23:04:18)