[]

Mail hosting sorusu

Bir alan adım ve buna bağlı bir web hosting hesabım var. ancak alan adında bir site bulundurmuyorum. hosting hesabını sadece webmail için kullanıyorum. hosting için bu kadar para vermeden, daha uygun fiyata sadece alan adında kullandığım mail adresleri üzerinden mail almak-göndermek için kullanabileceğim bir hizmet var mıdır? Site boş kalsın yani, ben sadece mail adresini kullanayım.
 
Hosting olmadan olmuyor. Hosting'i daha uygun bir yere taşıyabilirsiniz.


  • neymis  (04.06.23 13:58:49) 
icloud+ güzel. Hele iphone kullanıp zaten cloud için para veriyorsan içine dahil işte. 50 GB: 6,49 TL 200 GB: 19,99 TL
support.apple.com
support.apple.com

ben maillerim spam'e düştüğü için hostingimde değil de yandex'ten kullanıyordum (yandex bedavaydı değişmediyse), sonra Ukrayna savaşı çıktı yasaklanır bişey olur diye icloud'a taşımıştım.

edit: android vb. cihazda atıyorum gmail app'ine eklemek için "bilmemne@icloud.com" gibi bir maili giriyorsun aslında senin custom domainin onun üzerinden çalışıyor.
  • nhk ni youkosu  (04.06.23 14:09:14 ~ 14:11:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.